Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Po aktualizaci W7 Prof. přestane jít zvuk

Ve středu 11.12.2013 přišla kolem poledne aktualizace W7 Professional. Po restartu přestala fungovat zvukovka - integrovaná na MB Asus M3A78-EH. Procesor AMD Phenom 8450. Při návratu na bod obnovení předcházející této aktualizaci jsem nechal zobrazit co se aktualizovalo - 1. ovladač Microsoft (MEDIA) 10/04/2013 6.1.7601.18276, 2. ovladač Společnost HP (SCSIAdapter), 3. ovladač Vzdálená plocha (Printer) 06/21/2006 6.1.7601.17514. Setkal jste se někdo s nefunkční zvukovkou po aktualizaci OS?

k tomu jen podotknu - jak z výčtu vidíš, žádná z těch aktualizací nebyla potřeba.

mrchosoftem šířený fud už slaví úspěchy (že pokud nemáš všechny jejich aktualizace, je jejich systém nebezpečný).
to by si ještě před pár lety do oslavných inzerátů na svůj systém nedali.