Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde spustit Sandra

Prosím vás z nějakýho důvodu mě nejde spustit Slisoftware Sandra 2005... prostě sem to nainstalil ale když to chci spustit tak se nic nestane... zkoušel sem i jiné verze ale to dělá to samí... můžete mi prosím poradit esi se to nespouští nějak jinak nebo je to prostě jen chyba v programu??? Předem díky....;-)

Uz sa mi to raz stalo s najnovsou sandrou, starsia verzia (tak zpred roka dvoch :) sa spustila. Je mozne ze to suvisi s niektorymi ovladacmi, v kazdom pripade je to nekorektne spravanie toho programu (sandry) asi prijali nejakeho cinskeho programatora alebo co :-D. Skus everest home.