Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta do pracovního PC

Pěkný den všem. Vybírám grafárnu do pracovního stroje. Koupil jsem matroxe g550, ale nejspíš si nerozumí s mojí nforce deskou, vytěžuje CPU na max a padají ovladače, ani nový BIOS nepomohl. Rád bych tedy jinou grafiku s DVI a VGA výstupem, s kvalitním obrazem, pasivním chlazením, 3D výkon není podstatný. Prostě bych rád něco, co se co nejvíc přiblíží matroxu. Novou desku kupovat v nejbližších letech nehoslám, takže se matroxe musím bohužel vzdát.

Na daném stroji poběží nejčastěji Gimp, Visual Studio, nějaké rýsování, office, web atp.

živí mě v práci jen 2d, na všechno mi stačí integrovaná grafika.
vem skoro cokoli se dvěma výstupy, co je od nějaké rozumné firmy, i když u lcd snad(?) není potřeba tak velká šířka pásma jako crt - prostě poctivý taiwan, žádná posr... čína.