Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik prodat PC sestavu

Ahoj, chtěl jsem se zeptat za kolik bych asi tak mohl prodat tuto herní sestavu od firmy Barbone:
Grafika: Nvidia GTX 260
Procesor: Intel Core 2 Quad
Ram: DDR2
Základová deska: nevím
Case Sharkoon: http://www.scan.co.uk/Images/Products/657355-a.jpg
+Blueray/DVD rom
+Čtečka pamětových karet
+9 USB vstupů
Tuto sestavu starou 4 roky jsem kupoval za 24000kč
Je ve skvělém stavu, pravidelně čištěný + nikdy nepoužité příslušenství, které bylo k PC dodáno.
Předem díky za odpovědi.

Kapacita RAM? Je v počítači nějaký harddisk? A nějaká grafická karta? Značka a výkon zdroje?

Že jsi sestavu kupoval za 24 tisíc, je vcelku irelevantní informace...

Osobně bych hodnotu viděl tak max. na 3-4 tisíce, spíš méně (a osobně bych si sestavu od Barbone ani nekoupil).

Typ CPU QuadCore Intel Core 2 Quad Q9400, 2666 MHz (8 x 333)
Název základní desky Intel Topsfield DP43TF (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
RAM 4GB
Grafický adaptér NVIDIA GeForce GTX 260 (896 MB)
Zvukový adaptér Realtek ALC888/1200 @ Intel 82801JB ICH10 - High Definition Audio Controller
HDD 600 GB
Něco jsem zjistil přez Everest, ale je to trial, snad to stačí..