Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem captcha na freerapid

Zdravím, dotázek posledních pár dní musím zadávat captcha kody do freerapid down.093u pokud stahuju z uloz to. cz, ale vždy to bylo automaticky. atktulizace pluginu 1.0.44. Máte to také nebo jak napravit. Děkuji

Já bych to řešila tak jak to mám já. Na uložto a na hellshare mám aktivní účty s asi 400GB dat na každym. Captchu nikdy nezadávám a mam klid. Žádny download manažery nemusím používat protože stahovat 40GB rychlostí 300 kilo je pěknej vopruz pro barevny.