Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 18000 kč

Dobrý den,
chci si kupovat notebook, ale nevím jaký si vybrat, nebo jakým parametrům dát přednost. Chtěl bych na něm rozlect COD MW3, COD GHOST a hry na podobné úrovni, tak aby se na to dalo aspoň dívat a nesekalo se to. Dál bych tam chtěl rozject rýsovací programy tipu Autodesk Inventor, nebo Cad. Hlavní je ale cennový limit, který je max 18 000 ,- kč
Díky za všechny budoucí rady a poznámky.

Možná že mě teďka neposlechněš ale nekupuj si notebook !! jesli se obejdeš bez nošení kup si počítač v notebooku nejde vyměnít grafická karta už nikdy a jakmile ti schoří nebo nebude stačit prostě máš smůlu já si taky koupil notebook a je to chyba .. jestli ho potřebuješ tak si kup levnější stolní počítač a k tomu nějaký levný notebook jen na internet .. notebook ti rozjede hry jeden rok a co pak ? a když už mi nebudeš věřit tak si aspon pořid notebook s lepči grafickou kartou a ostatní parametry ménší .. dej přednost grafice .. vše ostatní vyměníš (stěží) .. Herní Notebook= velká chujovina