Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Projení notebooku a televize

Ahoj, mám notebook který má výstup na další monitor, nemá s-video nebo něco podobného. Chtěl bych ho nějak pomocí výstupu pro monitor propojit s televizí lze to nějak udělat? K televizi ho můžu připojit přes scart nebo přes tří barevný kolíky.

Len cez specialny prevodnik ktory je relativne drahy, napr. nieco take http://www.computershop.cz/eshop/default.asp?cls=st oitem&stiid=17423 mozno bude aj nieco lacnejsie hladaj napr. cez google.com VGA PAL konvertor.

Ale pozor na lacne kable a "prevodniky" co sa daju zbastlit za par sto korun, tie by fungovali len ak by sa nastavilo v PC specialne rozlisenie a snimkova frekvnecia, a to nejde standardnym sposobom, jedine specialnym programom ktory by bol pre tvoju VGA kartu, a boli by s tym problemy.