Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod z Win XP na Win 8.1

Dobrý den,
mám dotaz. Mám počítač se systémem Win Xp s dostačující konfigurací a chtěl bych na něj nainstalovat Win 8.1. Na instalačním DVD je napsáno, že se instalace na počítače s Win XP nedoporučuje. Co znamená ono NEDOPORUČUJE? Znamená to nějaká rizika nebo to, že to nepůjde?
Děkuji za odpovědi.

Znamená to, že upgrade z WinXP na Win 8.1 se nedporoučuje - není úplně odzkoušený.
Pokud to budeš instalovat na čístý počítač, pak by problém být neměl, pokud tvůj počítač splňuje minimální požadavky.