Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač sa "pomaluje"

Dobrý deň!
Mám taký problém s mojom PC že ešte internetovať /emailovať/ sa stým dá, ale už videá sledovať sa nedá. Hry ktoré predtým fungovali bez problémov teraz sa zastavujú, a počítač treba reštartovať aby znova išlo.Čo to môže spôsobiť - harddisk alebo procesor? Ja vôbec sa v tom nevyznávam. Je to cca 12ročný PC.Má ešte význam do to investovať na opravu /tunig/ alebo dať to do smeti? Za poradu vopred ďakujem.
PS.V lete som mal ten "policajný" vírus z čoho ledva oživili PC znova.

Je tam opsistem XP, antivir Avira, automatická aktualizácia funguje,opravoval "oživil" môj kamoš. Na ostatné otázky neviem odpovedať čo sa týka procesora a ostatných hardvérové veci.Ešte toľko ku diagnóze -keď Vám to pomôže- je tam jedna červená kontrolka čo raz bliká rýchlejšie niekedy pomalšie popr svieti trvalo alebo vôbec nesvieti. Počítač reaguje na všetke odkazy veľmi pomalí - napr na tlačenie tlačítka na myši o 2s neskoršie, niekedy aj na klávesnici.

Je to kutil, jen nevím jestli Pat, nebo Mat...
- 12 let starý šrot nejspíše touží po Křemíkovém nebi.
- operační systém je pravděpodobně zdevastován a ani bych se nedivil, kdyby dotyčný pracoval uživatelsky s maximálními právy k systému ==> zabreberkováno.
- HW "odchází", může to být cokoliv od zdroje, až po základní desku a najmě kondenzátory v napájení CPU.

Samohrajka na bázi FM2 bude výkonnější, bude umět akcelerovat Adobe flash, videa, atd. a bude to "žrát" daleko méně.

Nevsimej si ho, to je takovej mistni trotl, kterej si honi svyho malyho sulinka u toho, kdyz to muze nekomu "nandat", ale rada z nej ne a ne vypadnout.

pro pifa, pardon mifa, toucuuda, ci dalsi suliinky, kteri mne dali dnes ban. Budete muset zablokovat i hulvaty mezi vama - medni mrdniky a dalsi kokoty, protoze ti jsou na rozdil ode mne sprosti a urazi navstevniky. Ja se obcas obul jen do vas a sprostej jsem nebyl. Tak nechapu ten ban, ale strcte si ho kam chcete a muzete rovnou zablokovat pulku republiky, protoze sem budu chodit pres mobily. Tak zdar a silu v honeni, vy picmulini.

A jestli jsem dostal ban dnes za to, ze jsem pouze rekl pravdu o hlupakovi greenovi, kterej se mota do neceho, o cem nema ani paru, radil lzi a lhal tak tazatelovi, tak to jste poradna ne na baterky, ale u nas se rika na dve veci . na hovno a na nic.

Tak ted mate ty sprosty slova a teprve ted byste mohli uvazovat o banu, kokutci jarabi.

Ja se obcas obul jen do vas

Ano a tak nějak jsem si nevšiml, že by dokázal také něco rozumného poradit a jen zhrzeně prudí.

Tak nechapu ten ban, ale strcte si ho kam chcete a muzete rovnou zablokovat pulku republiky, protoze sem budu chodit pres mobily.

Náš "zlepšovatel" a samozvaný "ochránce" nebohých tazatelů.
Osobně bych to tu nechal, aby bylo na co odkazovat, až zase na ořez digitální fotky bude někomu vnucovat Photokrám, protože s jinými programy se nedosáhne takové "kvality" ořezu...

Co se týče tazatele: "...a vôbec sa v tom nevyznávam...", tak to vypadá zcela marně. Neví o HW ani o SW a správě os vůbec nic, neposkytne žádné rozumné informace a nebude schopen vyzkoušet poskytnuté rady. Skončí to tak, že všechny obviní, že mu nejsou schopni poradit a stojí tak za pííííp.

Samohrajka na bázi FM2 bude výkonnější, bude umět akcelerovat Adobe flash, videa, atd. a bude to "žrát" daleko méně.