Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows xp nejde zapnout

Dobrý den když zapnu počítač tak se začne načítat windows xp, ale hned spadne a znovu se restartuje . Takhle se to opakuje pořád dokola. Nouzový režim ani vrácení poslední fungčního spuštění nefunguje. V biosu nemám bohužel z čeho znovu systém nabootovat. Nemám cd s windows xp home edition. Prosím o radu co ted? Předem děkuji.

Tento problém jsem řešil včera. To samé, z ničeho nic se to zahryzlo a už jsem to nenakopnul. Sežeň si instalační CD/DVD, spusť zotavovací konzolu a napiš do ní "chkdsk /r"
Operace pojede tak hodinu (v závislosti na velikosti a rychlosti HDD). Potom by to mělo normálně nabootovat, ovšem pokud neni mrtvej hdd.