Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook který zvládne 1080p youtube video?

Dobrý den,zakoupil jsem tento ultrabook:
http://www.alza.cz/samsung-ativ-book-905-mineral-a sh-black-d459339.htm

Bohužel není schopný přehrát 1080p video na youtube bez sekání,respektive 90% full hd videí se na youtube seká.

Budu ho vracet a chci se zeptat,dokáže tento ultrabook youtube videa v 1080p přehrát?
http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-u330-touch-orang e-d514722.htm

Je hlavně na práci ale videa z youtube jsou pro mě absolutní základ pro 'zábavu' u pc :D...

Děkuji z info.

Vždyť ano už jsem sem dal vhodého kandidáta s 8 hodinovou výdrží na baterii a novým procesorem Intel Core i3 4000M a architekturou Haswell. Kvalitní a výkonný notebook s podsvícenou klávesnicí do 14k se bude hledat jen obtížně.

To ti nežeru, můje noťas to v pohodě zvládá, jak když to táhne procák, tak grafárna přes DXVA na windows/Potplayer, Linux-VDPAU (ovšem zde jsou často problémy s nedostačujícím 128MB VRAM a někdy to jde a a někdy ne (1080, menší OK) nebo když u už tak na V-RAM náročného 1080P je větší počet ref-frames) .

Aha on zo nešťastník přehrává přes prohlížeč, to se nedivím. Tam mám i problémy já na linuxu (zvolte si prosím, buď bez akcelerace ,ale s přehozenými odstíny a nebo s akcelerací ale záseky každouchvíli nedejbože chtít přetočit video)