Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak správně držet myš

Ahoj,

mám Logitech G500 (DPI nastaveno na 5000). Držím ji jenom konečkami prstů. Po déletrvající práci s PC mám už tendenci si ruku na myš pokládat. Mám pocit, že tak bych vydržel pracovat s myškou mnohem déle, ale nemůžu to vyzkoušet, protože mi pak prsty přesahují tak o 3 cm.

Existují takové myši (160cm na délku) aby si na ně člověk zároveň mohl položit ruku? Nebo tak nebyly navrženy a mají se správně ovládat jenom konečkami prstů? Děkuji.

zajimave je že jsem si na rady odborniku takovou podlozku koupil a cca mesic na to sem mi udelal zanet v zapesti s kterym se lecim uz 3 mesice, doktor mi potvrdil ze je to z toho.... pry je mnohem lepší mit židli s opekou ve stejne vysce jako je stul a oprit si o ni loket, pripadne mit mys daleko na stole aby se loket opiral o stul...