Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC

Zdravíčko, mám vybrané PC mám tři varianty a nehodlám je měnit ,jen se ptám ,která z nich je lepší a proč.
První Sestava CPU Intel – 25525,- s DPH

Intel Core i5-3470
MSI Z77A-G43
Kingston 8GB (Kit 2x4GB) HyperX Blu 1600MHz DDR3 CL9 Black Series
Sapphire Radeon VAPOR-X R9 280X OC
Seagate Barracuda 7200 1TB
Fortron ATX RAIDER 650W
Scythe Kotetsu
Arctic F12 TC
Asus DRW-24F1ST
Cooler Master N300
Windows 7 CZ 64bit HP

Druhá Sestava APU AMD – 24077,- s DPH

AMD APU A10-6800K
ASRock FM2A88X Extreme4+
Kingston 8GB (Kit 2x4GB) HyperX Blu 1600MHz DDR3 CL9 Black Series
Sapphire Radeon VAPOR-X R9 280X OC
Seagate Barracuda 7200 1TB
Fortron ATX RAIDER 650W
Scythe Kotetsu
Arctic F12 TC
Asus DRW-24F1ST
Cooler Master N300
Windows 7 CZ 64bit HP

Třetí Sestava CPU AMD– 25599,- s DPH

AMD FX-8350 8-Core Black Edition
MSI 970A-G46
Kingston 8GB (Kit 2x4GB) HyperX Blu 1600MHz DDR3 CL9 Black Series
Sapphire Radeon VAPOR-X R9 280X OC
Seagate Barracuda 7200 1TB
Fortron ATX RAIDER 650W
Scythe Kotetsu
Arctic F12 TC
Asus DRW-24F1ST
Cooler Master N300
Windows 7 CZ 64bit HP

Předem díky za všechny názory a přeji šťastné a veselé :)
S pozdravem TheProStage

mám vybrané PC mám tři varianty a nehodlám je měnit

Předem díky za všechny názory

Protimluv! Kulatý čtvereček!
Není známa cena, předpoklad použití jsou asi hry, však počítač k ničemu jinému přeci není. Prvá po notných úpravách, v případě důrazu na cenu třetí taktéž po notných úpravách.
Kombinovat APU s výkonnou dedikovanou kartou je proti smyslu APU...

Takto to bylo myšleno ,že si sestavuji Pc nabídli mi tři varianty ,které jsou podle něj nejlepší v té cenové kategorii. Tak chci vědět ,která sestava z těch ,které jsem vypsal by byla vhodnější na hraní her,streamování. Podle toho co jsi napsal ,tak jsem z toho pochopil ,že zavrhuješ tu prostřední. Ta se mi taky osobně nelíbila mám debakl stále mezi tou první a třetí zda zůstat u AMD nebo zkusit Intely.

Původně jsem tam chtěl Enermax ,který mi byl také doporučen Essencii (Jeden z Rádců) Na ten mi řekl ,že s tím nemá zkušenosti ,že spíše by mi doporučil fortron ,tak jsem na něj dal.
Osobně se mi také zamlouvá jednička ,ale nevěděl jsem jaké to bude v porovnání s těmi AMD ,které jsou ve třetí variantě.
Tak tedy dobrá zatím převládá varianta číslo jedna.