Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem so sluchadlami od htc

Čaute :)
Odbočim k mobilom ..., mám doma htc explorer. Spočiatku bol super a kvalitu foťáka som prehliadala. Jo toto ma dorazilo. Ak počúvam hudbu bez slúchadliel, Jé to okey, ale keď si ich zapojím, jack musím dosť silno pridŕžať, lebo mi hudba ide buď iba v jednom slúchadle, alebo nejde vôbec. Pri niektorých typoch dokonca sám od seba výročí a položí posledné vytocene číslo. Neviete mi poradiť čo s tým ? Vedeli by to v predajni opraviť alebo je už beznádejni prípad ?

nevim co u vas v predajni opravuji, ja bych to odnes do servisu, ale mozna jen spatne rozumim.

Bude tam asi spatnej kontakt na konektoru JACKu v telefonu, no vetsinou to opravit jde, zkus nejakej slusnej servis.