Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Silnější procesor

Zdravím

Chtěl bych silnější procesor, protože tenhle Intel Core 2 Duo E6850 už na moderní hry nestačí.
Nevím jaké procesory podporuje moje základová deska Gigabyte P31-DS3L, ale asi zvážím i koupi nové desky.

Děkuji za odpověď

A když mi tu nabízíte celé počítače, tak co byste řekli tomuto

Procesor: AMD FX-6300 6 jader
Chladič: GELID Solutions Tranquillo revize 2
deska: asus m5a99x evo r2
Grafika: ASUS GTX650TIB-DC2OC-2GD5
RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series
Disk 1: Seagate Barracuda 7200.14 1000GB
Disk 2: Kingston SSDNow V300 60GB
Mechanika: Samsung SH-224DB
Case: C-TECH FLAMINGO
Zdroj: Pulse 550W

Pokud ti jde levnější herní sestavu, tak nevidím důvod tam cpát prťavej fofr disk (SSD).
Za ty ušetřené drobné si pořiď kvalitnější zdroj a výkonnější g.kartu.
(Seasonic SS-500ET-F3, SAPPHIRE R9 270X DUAL-X OC)

Naděláš s tím výkonově více parády nežli s tím SSD.