Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC nemuze detekovat dedikovanou GK

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 11WQQ0116NT01188U011MW101008Q011KPI011Y0R010U82011 O1X012F0T01

Zdravim zde je sestava

mam takovy problem ze drivery pribalene ke grafice ASUS R9 270x mi pisou ze v PC neni zaden hardware pro tento driver po stazeni z offic stranky se driver nainstaluje, ale ve spravci zarizeni se jevi jako graficky adepater s rozlisenim VGA, a kdyz chci spustit nejaky program nebo hru vypise to ze nemuze najit grafickou kartu ..

nevite co stim ?

tak ted je ovsem jiny problem po reinstalu OS to funguje jenomze obraz neni pres celou obrazovku asi 3 CM od okraje jsou nepouzite .. :-S

vedle je volba pro prepinami mezi dvi a hdmi

PS ten problem je jenom pri pouzivani nativniho rozliseni monitoru

docetl jsem se ze by to mel udajne spravit Overscan, ktery kdysi byl v ovladacich od amd jenze dnes uz tam neni nenapada nekoho neco ?

takze jsem to dohledal na netu a u HDMI je to normalni je treba pouzit DVI

No normální ,mě se taky nepodařilo zase propojit GTX560 a monitor Benq respektivě to nekomunikovalo s HDMI,samostatně při zkoušení vše jelo,přes VGA nebo pak jsem koupil DVI vše v pohodě.Tak to nemaj asi soudruzi dotažený,tyhle problémy s nesprávným zobrazováním maj i tv nonitory LG kde to přes HDMI hapruje a další možnost je tam pouze VGA což je na ho....(podle recenzí)]:(

ja jsem na to taky cumel ptal jsem se i jinde a ze pry HDMI k TV a domacimu kinu a DVI,DP k PC tak proc potom dostal HDMI k te grafice nechapu a k monitoru VGA bez redukce