Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mobilem

Dobrý den, mohli by jste mi prosím poradit? Mám samsung galaxy mini 2.. Jako zabezpečení mobilu jsem měl nastavené kreslení znaku, v kapse se mi xkrát špatně nakreslil a teď to po mě chce gmail co jsem měl v mobilu.. ale já si nemohu zpomenout jaký to byl.. Nedá se to nějak obejít a nebo vrátit zpátky ke znaku? Vypínat a zapínat opakovaně jsem zkoušel.. děkuji za případné rady :)

Protože se jedná o bezpečností pojistku máte dvě možnosti:
1) Vzpomenout si na přihlašovací údaje
2) Tovární nastavení telefonu (to provedete restartem telefonu a při zapnutí podržte následujcí tlačítka: HOME KEY + POWER KEY + VOLUME UP KEY)