Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi přihlásit se na email přes mobil, do včera šlo..

Dobrý večer, internet v mobilu mi funguje, ale přihlášení na email přestalo ze dne na den fungovat. Hlásí to: Chyba komunikace. Zabezpečené připojení se nezdařilo. Na infolince t-mobile mě odkázali na Seznam, kde mám emailový účet a tam mi poradili změnit nastavení nebo prohlížeč, ale vůbec nevím jak :-(. Mám Sony Ericsson J20i. Pokud by mi někdo poradil, byla bych moc ráda, děkuju předem!

Vážení.
Ten mobil "J20i elm" je už pěkný děda a ani v době vydání to nebylo bůh-ví jaké dělo.

Těm, co vám to nefunguje, se připojujete na mail jak?

Přes webový prohlížeč, nebo z nativního email-klienta?

Pokud se přihlašujete přímo z webového prohlížeče, tak se nedivte.
Nemám čas ani chuť vám psát detaily, ale souvisí to s webovými standardy, bezpečností, a ty se divoce vyvíjí.

Zkuste štěstí v nativním klientovi (jestli ta paráda nějaký má).

End of message...