Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook kolem 7 000

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně koupi notebooku (jelikož počítám že za tu cenu mi ho nikde nesestaví). Potřebuju dobrý notebook kolem 7 000,- na programování, filmy a net. Ideálně bez OS, našlo by se někde něco takového?
Už jsem projížděl pár obchodů a našel jsem tyhle:
19z970w
JJAgEE
1bQWOJ3
1eptgtW

PS: Ideální by bylo Intel tak 2,0 GHz, 4 GB RAM a 500 GB HDD, jen kdyby to někoho zajímalo.

za tu cenu to mas uplne jedno muzes podle barvy vybirat