Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypálení velkého počtu souborů na jednotlivá DVD

Potřeboval bych nějak zazálohovat na DVD projekt o velikosti cca 20GB, obsahující asi 100.000 souborů. Problém spočívá v tom jak jej rozdělit na jednotlivá DVD, nechci totiž používat žádný z komprimačních programů, potřebuji to vypálit v současné čisté podobě.

Nemáte nějaký tip, jak to efektivně rozkopírovat na jednotlivá DVD? Ručně to moc nejde, projekt má poměrně složitou adresářovou strukturu, čítající několik tisíc podadresářů.

Mám k dispozici Nero Burning Rom 7.

Tak to mě vůbec nenapadlo :) Asi proto, že z úžasného megapack Nero balíku běžně instaluji pouze Nero Burning ROM. Nicméně je to dobré řešení a funguje. Nero BackItUp umožňuje zálohovat do svého nativního formátu, ale i prostou kopií souborů na cílová média.

Pro ostatní - jak jsem psal výše, zálohy do jakýchkoliv archivů jsem vyloučil jako první. Hlavně kvůli možnosti ztráty dat na celém disku při poškození jeho části a také proto, že v budoucnu někdo může potřebovat z těch 100.000 souborů vytáhnout jen určité.

Zálohu na samostatném harddisku již samozřejmě mám, ale i přes to je potřeba ještě udělat další archivní kopii.

Díky. Vyřešeno.