Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB sluchátka do mobilu?

Ahoj lidi,
Jenom jsme se chtěl zeptat když mám usb sluchátka a chci je dát do mobilu s 3,5 jackem, jestli to pude nebo sem blbej. Dík předem :D
A prosím stačí napsat jenom jestli to jde (případně kde seženu redukci, protože sem nic nenašel :D) nebo že sem blbej. To mi stačí :D

Ne, nepůjde to, ani přes žádnou redukci. USB sluchátka mají v sobě zabudovanou zvukovou kartu, která funguje jen na počítači. Ani přes redukci, leda přes převodník (protože z mobilu leze analog a USB sluchátka jsou digitál) a ten musíš taky nějak napájet, což už je docela rovnák na ohejbák.