Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Databáze v accesu

Dobrý den, prosím potřeboval bych poradit se zadáním tohoto úkolu. Mám vytvořit databázi v accesu.
Má obsahovat : Zadání dat, relace, dotazy, sestava.

flqx.jpg

Kdybyste byl někdo ochotný a mohl mi popsat jednotlivé kroky, které musím udělat.. Mockrát děkuji.

Kdybyste byl někdo ochotný a mohl mi popsat jednotlivé kroky, které musím udělat..

Krok č.1 - vytvoriš prázdnu databázu
Krok č.2 - pridáš novú tabuľku
Krok č.3 - vytvoríš odpovedajúce stĺpce

Ak sa dostaneš až na krok č.3 - si "za vodou"...