Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SL-K8AV2-R poradte

Ahoj chci koupit starší zakladku a dost se mi zamlouvá pravě SL-K8AV2-R od Solteku.Máte s ní někdo zkušenosti,zajímalo by mě jestli nemá nějake chyby a naco si mám dávat pozor??mám ji koupit nebo ne...kolik byste do ní vrazili vy?je stará dva roky

Blbě ses zeptal !
Co do toho chceš dát za procesor atd ...? Proč se nepodíváš na desky se stejným socketem na czc.cz , alzasoftu a dalších obchodech- cena je tak asi 60 procent nové. Záleží taky, jestli jela někomu nonstop, nebo je to výprodej.