Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlasitý chod větráku grafické karty

Mám necelé 2 roky starý počítač, a zdá se mi být oproti tomu, co jsem si přinesl kdysi z obchodu docela hlučný.Prach se pokouším občas odstraňovat, ale moc to nepomáhá.Mám přídavné větráky na disku i v case, ale právě jsem zjistil že ten řev jde od grafiky (6600 GT Leadtek).Speedfan ukazuje 8000 otáček,ale regulovat to asi na mé MSI nejde (speedfanem dokážu jenom snížit otáčky procesoru).Co s tím ? Na reklamaci to asi nebude, nebo jo ?

No abych byl upřímný, nevím...speedfan mi ukazuje 2 větráky, jeden je určitě od procesoru, ten se se dá regulovat.O tom druhém si myslím, že je na GK - ale usuzuji tak jenom z otáček, fakt je že to může být i jiný - ale pak by měl jít regulovat speedfanem, ne ?