Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nejlépe propojit grafickou kartu s monitorem? (DVI-HDMI-VGA)

Prosím o radu. Koupil jsem monitor, který má v sobě i televizi a má tyto vstupy: 2x HDMI a 1x VGA (D-SUB)
Chci k němu připojit settopbox a PC. Settobox má výstup HDMI, který připojím v monitoru do HDMI vstupu. Potud jasno.
Jak mám ale optimálně připojit PC k monitoru?
Grafická karta má výstupy DVI a HDMI. Mám tedy propojit GK s monitorem kabelem HDMI / HDMI, nebo redukcí DVI / HDMI, a nebo redukcí DVI / VGA? Zatím mám vyhlídnutý kabel s redukcí DVI / HDMI

Tak zapojeno a kdyby někdo řešil něco podobného, zde je výsledek:
Při připojení počítače přes HDMI-HDMI kabel je obraz z PC větší než monitor a nejde to nijak nastavit.
Nakonec funguje dobře kabel DVI-HDMI a settobox je připojen kabelem HDMI-HDMI.
Zvuk jde do zesilovače ze zvukové karty a zvuk z televize jde taktéž do zesilovače.