Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rok vydania albumov a poradie pesničiek (E-Rotic)

Je tu znalec hudby od skupiny E-Rotic? Mám nejaké albumy a potreboval by poradie piesní a rok vydania. Prípadne, keby niekto identifikoval "fake" album, čiže album, ktorý bol vytvorený len z toho dôvodu, že sa mu zdali vybrané pesničky pekné. Tu je zoznam:

E-Rotic - Samlade godingar - 12 pesničiek
E-rotic - The Best Off - 16 pesničiek
E-Rotic - The Very Best Tits - stačí rok vydania, poradie mám

U tohto albumu poprosím len rok a navyše názov:

E-ROTIC

01. TEMPLE OF LOVE.mp3
02. GIVE A LITTLE LOVE.mp3
03. OH NICK PLEASE NOT SO QUICK.mp3
04. SAM.mp3
05. DO IT ALL NIGHT.mp3
06. DANCE WITH THE VAMPS.mp3
07. Dr.LOVE.mp3
08. MAILIN LOVE IN THE SUN.mp3
10. MAMBO, NO SEX.mp3
11. SAM - EXTENDED VERSION.mp3
12. LAY ALL YOUR ON ME.mp3
13. ONE OF US.mp3
14. DANCING QUEN.mp3
15. MONEY,MONEY,MONEY.mp3
16. ROCK ME.mp3
17. THANK YOU FOR THE MUSIC.mp3

Názvy sa mi sem nezmestia zo všetkých albumov, dopíšem ich v prípade, že mi niekto bude mať záujem pomôcť, zatiaľ len takto. Google mi pomohol s ostatnými albumami. Mám ich trošku viac.

loading...

Podľa tohto odkazu to vyzerá ako "fake", ale mám na jednom albume remixy Popcorn, Moonlight Shadows. Je to Samlade Godingar. Na nijakom inom albume to nemám (možno vyšlo na neskorších albumoch, ktoré nemám všetky. Ach, ťažko je to radiť, keď mám takmer celú diskografiu.