Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy se zvukem

Zdravím,
nainstaloval jsem si Windows 8 přes mojí starší verzi XP.
Po spuštění se mě ptá pc jestli chci spustit Windows 8 nebo starší verzi Windows.
Pokud spustím starší verzi xp zvuky mi fungují normálně tak jak mají, ale když spustím Windows 8 zvuky mi nejedou vůbec. Ztišené je nemám, spíš si myslím, že je problém v tom že mi windows 8 nechce vyhledat reproduktory. Měl už někdo podobný problém? Děkuji za odpovědi.

Ovladače se mi automaticky nainstalují se systémem ne? Protože jsem žádné ovladače nestahoval a siťová karta funguje normálně atd...
Když zapnu zvuk třeba na YT tak se mi na ikoně zvuku dole na liště objevuje jakože se zvuk přehrává, ale prostě mi nehraje? Kde mám nastavit reproduktory jako výchozí?