Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update CCC (Catalyst Control Center)

Ahoj potřeboval bych poradit jak na update CCC při spuštění NFS RIVALS (což je asi nepodstatný) mi to vyhodí chybovou hlášku afpw2wjy7
a tak jsem stáhnul nejnovější CCC což je pokud se nepletu 13.12 či tak nějak...no zkrátka bych potřeboval poradit jak na to :D

Taky mě neser, pane:

Bezradný
Nikdo
Lesky
Nikdo koho znáš
Franta123

Jestli budeš ještě chvilku trollovat, čeká tě osud už dneska ode mě zaovocovaného 90.177.119.158 (ano, vidím vaše ajpiny). Bacha na Karla Vlacha.

Vlezeš do fóra, neregistruješ se, měníš nicky jak fetky. Co jiného než "hovado" si o tobě mám myslet? Tvou ajpinu bych nesdílel ani kdyby mi hrozili zdravotní újmou. To jen abychom si rozuměli v ranku vztahů zde na Poradně. Nad tvým dotazem stran CCC se zamyslím, ale řekl bych, že updatuješ pouze prostředí. Musíš přeplácnout kompletní driver + CCC (ideálně před tím stávající odinstalovat).