Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový PC - nenaskakuje monitor

Zdravím, poskládal jsem si doma PC, vše zapojil tak jak to má být, ale prostě když připojím monitor, tak vůbec nereaguje.
Nevíte čím by to mohlo být? Jinak vše jede jak má. Už jsem i reklamoval MOBO, ale pořád to samé. Už si vážně nevím rady..Děkuji za každý názor.

Už jsem vyzkoušel hodně kombinací zapojení.
Sestava:
CPU: Intel Core i7 4770k
MOBO: MSI Z87-G45 GAMING
GPU: GeForce GTX 760 MSI 2GB
RAM:Crucial Ballistix Tactical 8GB (2x4GB) DDR3 1600
HDD: Seagate Barracuda 7200.14 - 2TB
Zdroj: Seasonic S12II-520W F3 80+ Bronze, APFC, 12cm , Retail
Mechanika: Samsung SH-224DB černá
Chladič: Cooler Master Hyper 103
Monitor: ASUS VW222S

Pro upřesnění - základní konfigurace znamená : Základní deska osazená procesorem, JEDNÍM modulem RAM paměti a pokud nemá deska integrovanou grafiku, tak i grafikou. V tomto případě NENÍ nutné, aby byl osazen HDD či DVD mechanika. Připoj JEN monitor a klávesnici. (Pochopitelně musíš mít zapojené náležitosti, jako přídavné napájení grafiky, procesoru, větrák od CPU... Desku zapneš spojením pinů PWR_SW (já mám na to takové udělátko, ty to spoj něčím kovovým...) Vše na NEkovovém podkladu!