Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s otevřením portu

Na routeru Huawei + notebooku s Windows 8 mi nějak nejde otevřít žádný port. Vím, že dřív jsem to s tím samým routerem udělal na jiném PC. Na notebooku jsem nastavil statickou IP, firewall jsem vypnul, do NAT tabulky na routeru přidal port, ale online test stejně hlásí, že je port uzavřený.

Díky za jakoukoliv radu.

Prosím, pomozte mi. Jsem už z toho fakt zoufalý. Přeinstaloval jsem systém, ale problém pořád přetrvává. Na jiném PC jsem to zkoušel, ale taky to nešlo. Buď je problém ve mně, nebo v routeru (Huawei HG622u).