Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno password generator bookmarklet

Dříve jsem občas používal stránku passwd pro generování hesla. Bylo to jednoduché, zadalo se do formuláře master heslo, název domény a přes MD5 se vygenerovalo heslo.

Chlapci, co to programují jsou ale tak šikovní, že po update nevím jak to teď použít. Zkoumám, zkoumám a zjistil jsem, že je to určitě perfektní, ale jak na to, to opravdu nevím.

Poradí někdo blbuvzdorně :-)?

nepoznam tu stranku, ale urobili to uplne genialne.
staci, ked stlacis build bookmarklet, potom prave tlacitko na genpas a pridat do bookmarku. potom staci ist na konkretnu stranku pre ktoru chces heslo a z bookmarku zavolat link a vygeneruje sa ti heslo, kde si pyta vsetky tie veci, ktore si predtym zadaval staticky do formularu. teraz to mas dynamicke. mne sa ten napad paci, aj ked verim len tym heslam, ktore si vygenerujem sam. :-)