Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba dynamické grafické karty

čau.. mám menší problém.. zapnu hru, v klidu jí hraju a po pár minutách se mi hra sekne a nejde nic udělat.. většinou se mi podařilo dostat se aspoň do správce úloh a jakmile se tam dostanu, na počítači se mi objeví modrá obrazovka a pod tim napsaná chyba "VIDEO_TDR_FAILURE (nvlddmkm.sys)" mohl by mi někdo prosím pomoct? zkoušel sem i přeinstalovat grafické ovladače ale nepomohlo.. jinak moje sestava (Intel core i5 3210m, nvidia GTX660m 2GB, 8GB ram a windows 8.1)
Předem dík za odpověd ;-)

řešení je z mého příspěvku vidět hned několik:
- buď zoufale hledat nějakou starší verzi ovladače nvidia, která bude fungovat
- nebo se vrátit k původní verzi win8.0 (nebo k normálním win7)
- nebo reklamovat vadné windows 8.1 u microsoftu a pohrozit jim soudem
- nebo napsat mail nvidii, jaktože jejich drivery nefungují s win8.1