Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem anténa-přijímač

Dobrý den. Mám jeden problém. Síla signálu wifi po domě není dostatečná a nevím, jak ji dostat až do pokoje, kde mám Notebook, aby ji chytal lépe. Mám navíc jednu anténu od starého routeru. Myslíte, že by fungovala i jako přijímač, kdyby se mi povedlo ji zapojit do počítače? Anténa je z routeru Asus RT-N10U (asus-rt-n10u) Děkuji za odpovědi, přeji pěkné vánoce.

jsi asi pětistý, který si tu stěžuje na slabý signál v bytě s tajným rozmístěním pokojů, tajným umístěním routeru a přijímače a tajným počtem zdí mezi nimi.
co myslíš, se že k tomu dá napsat?
starý asus zapoj jako druhé ap někam do chodby nebo rovnou do tvého pokoje.