Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vyčistit os

Dobry den mám problem s počitačem.
V operačním systemu mám asi mám asi přes 1500 chyb v registru a asi dalši chby v os.
Když připojím pc přes kabel k internetu za pár vteřin se sekne že se neda na nic kliknout a když kabel odpojím tak po par sekundach zase jede ale dost se seka.
Cd od os nemám pc sem dostal.
Os: windows xp pro.

A ešte sem se chtěl zeptat jake jsou normalni teploty komponentu a při zatěži.

nebude pasovat klic z nalepky, stahni si ISO obraz z nejakeho warez webu, akorat si musis najit neupravene, aby tam bylo treba aplikovat crack, aby uz nebyl zapasovany v tom. Samozrejme ty ten crack aplikovat nebudes, kdyz mas originalni klic, ktery tam zadas.

zelenou fajfku ... šipku nahoru .... plaminek .... zase fajfku

vyzerá to tak, že masové používanie počítačov v konečnom dôsledku spôsobí návrat masového analfabetizmu

prvé príznaky sa už objavili, userom robí problém čítať,
- desing Win8 je tomu podriadený tomuto faktu, jednoduché štvorce s ikonami
- mnohé weby vykonávajú rediseng, množstvo textu sa zmenšuje, vety sa skracujú, písmená sú obrovské

.... :puff: