Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG GS101 bez baterky

Mám mobil LG GS101 a potreboval by som zohnať baterku, ale nová stojí pomaly viac ako samotný mobil, preto by som potreboval zistiť aké typy mobil majú rovnaký typ batérie, vie niekto ako to zistiť?

Nejlevněji koupíš už za 150 kč.

plus postovny 100 (150) kc a jsme zase na tech 300kc :)
Fakt doporucuju koupit novej mobil, at mas novou 2 letou zaruku.