Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje úložiště v Samsung TV

Ahoj, připojím k Samsung TV do USB USB kabelem SD kartu Ve foťáku Panasonic LX7 (v módu mass storage). Přehrávat filmy normálně jde. Když zkusím nahrávat funkcí timeshift (stisknu tlačítko s červeným kolečkem), dostanu hlášku (ke všemu idiotsky přeloženou):

Je třeba naformátovat zařízení. Chcete li použít funkci Timeshift nebo nahrávání, připojené USB zařízení musí být k dispozici k nahrávání. Chcete změnit formát zařízení?

Když dám zrušit, nikam se neposunu, když dám OK, ukáže se mi tabulka s nadpisem "Formátovat zařízení" pod ním text Formátovat zařízení DMC LX7 VFAT 7.4G Volné /7.4GB. pod ním menu, ve kterém je jen jedna položka DMC-LX7 Obecné. Dám OK, Po odklepnutí obligátního dotazu, že formát "odstraní soubory, se zobrazí Progressbar Testování výkonu DMC-LX7 Upozornění během testu neodpojujte zařízení."

Potom se ukáže ale:"Zařízení není vhodné pro nahrávání nebo funkci timeshift. Dopručujeme použít pevný disk USB." Naměřeno: zápis: 0.0, čtení:0.0. Doporučeno: zápis :4.3, čtení 2.6 (jednotky Mbps).
Přito má karta má čtení 144Mbps a zápis 72 Mbps, tak kde je problém?

Zdá sa že Samsungy sú dosť vyberavé čo sa týka USB, ja som skúšal niekoľko kľúčov USB2, USB3, nakoniec mi zafungoval len 16 gigový Kingston DT 100 G2. Externý disk som zatiaľ neskúšal.

http://www.base.com/images/creative/lowres_DT100G2 _Angle_Top_Closed_16GB%5B1%5D.JPG