Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win media player 10

ahoj fšichni:-)
prosím o pomoc,existuje nejaký programek který umí nahrat audio z win media playeru 10 ? mám na mysli ze nekteré web. str. umožní poslouchat audio ale nelze jej nijak uložit či nahrát a z jejich webu se me vždy jen otevře muj wmp 10 ale nelze stím dale pracovat..je nejaký trik nebo neco dekuji
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Ve FF se mi stránka vůbec nechtěla načíst.

Při přehrávání v MSIE/WMP se vytváří soubor LayDee_Jane__Live_from_Citadela_Evolution_29_09_20 06__hi.wma v adresáři C:\Documents and Settings\<uživatel>\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\...neco...\

Po přehrání/stažení to odtamtud můžeš zkopírovat jinde. Zůstane to tam i po zavření okna. Jo, a musíš být registrovaný!