Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xiaomi

Zdravím.. velice mě zaujal mobil Xiaomi Red Rice, díky poradně, ale ještě bych se chtěl zeptat... jsou k tomu externí baterie http://xiaomimobile.cz/14-silna-cestovni-baterie-n a-klicenku.html a všude v komentářích píšou, že to jde z číny objednat třeba ještě s větším obsahem, a daleko levnější.. nebo jen levnější teď nevím jak to přesně bylo.. můžete mi o tomhle napsat více? a odkud to případně objednat? kde vybírat? z takovýmto obchodem nemám absolutně žádné zkušenosti. Díky.. jinak ten Xiaomi si budu kupovat z xiaomimobile.cz Díky moc za opdovědi

Například tady: http://www.aliexpress.com/item/20000-mAh-Power-Ban k-Portable-External-Backup-Battery-Charger-Dual-US B-for-Samsung-HTC-SONY-NOKIA/724945196.html výjde na 480kč (i s poštovným) a má 15x větší kapacitu. Určitě se sežene ještě levněji kolem 300-350kč jen se musí hledat teď jsem línej.

Ne tady musím oponovat. Mám přesně tuhle 20Ah verzi. Otevřel jsem jí a jsou tam 6x paralelně li-ion akumulátory 18650 3200mAh. Takže něco kolem 19Ah. Tablet mi to dokáže udržet 15 hodin.