Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype - stále online

Zdravím,

Rád bych požádal o radu. Mí přátelé mě stále vidí online na Skype, ikdyž se odhlásím. Zkoušel jsem vypnout všechna ostatní zařízení, na kterých Skype někdy používám (mobil a tablet), změnit heslo (které jsem mimochodem nikomu nedával), ale stále jsem online. Jsem si jist, že jsem nezůstal přihlášen nikde jinde.

Napadá vás nějaký důvod, proč by tomu tak mělo být? A případně jak to vyřešit?

Děkuji za odpověď a všem přeji krásné Vánoce ;)

Stále neznáme řešení?? Už mě to se**. Pořád viditelný a ne a ne to kdekoliv zrušit. Dostávám zprávy, prý proč neodpovídám. Asi jediná možnost je vytvořit nový účet a nepřipojovat se přes špiona GOOGLE ANDROIDA?????