
zamrzání pc
dorý den prosím o radu sám se mi restartuje pc když odejdu od pc a necham ho třeba jen stahovat tak zamrzne a nehnu snim a když na něm hraju klidně i celej den tak nic
pc sestava je
Kingston 2GB DDR3 1333MHz CL9 HyperX Blu Red Series sou tám 2
AMD Athlon II X2 280
ASUS M5A99FX PRO R2.0
SAPPHIRE HD 6450
OCZ ZT Series 650 W
Asi to "new pc" po složení má ještě nějaké "mušky"!
Rozborka a sborka a "Zpět!"
skoušel jsem opravdu všechno a už nwm co stím i sem tám měl linux a to dělalo taky
Co to je?
==> HW...
linux je operační system něco jako win a to dělalo taky je že to zamrzalo pod linuxem teploty sou v poho hdd ve starem pc běhalo v poho opravdu nwm čím to je
Nevím co na té pasívně chlazené g.kartě "hraješ", ale vypadá to na přehřátí, tady pokud je PC v klidu při stahování a tím pádem s nízkými otáčkami chladiče procesoru a zdroje, v bedně je hovno průvan a g.karta se přehřeje.
V minulém vlákně se pan "niž" zmiňoval cosi o přetaktování a dal tam snímek raději celé obrazovky se SpeedFanem. O skříni nic a prý to byl vadný datový(?) kabel disku.
Diagnostika takové závady a na dálku a s jedincem, co píše záměrně jako prase, je ošemetná, nepěkná to věc. On sice zdroj také není zázrak a je zbytečně předimenzovaný, ale ta GK je prvá v pořadí podezřelých.
bedna je Zalman Z11 Plus a na hrafiku mam přidelanej vetracek při hrani her cca 40 stupnu až 50
jak předimenzovaný trochu nechapu
hraju na tom třeba warcraft 3 / Driver San Francisco / wow / lol