Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC komponenty

Dobrý den,
Rád bych si složil PC, ale nevím jestli mnou vybrané komponenty jsou správné vybrané. Chtěl bych taktovat procesor a nejsem si jist tou deskou, jestli by to zvládla, ale na patici 1150 jsem s lepším chlazením nic nenašel.

Komponenty
Základní deska: rpED
Procesor: 1pEh
Grafická karta: mám GTX 650Ti ze starého pc a myslím, že mě to zatím stačí
Paměť RAM: KpEC
Zdroj: hpEZ
Rozpočet: 14 000 Kč

Děkuji za odpověď

To není urážka (politicky méně korektní jsem si myslel v duchu), to je definice vaší tvrdohlavosti s jakou jste minule "vylepšoval" zdroj až jste teď přišel s tím zkur* Corsairem!
PROČ tedy ten Corsair?! Zdůvodněte!!

Nemusíte se nechat "urážet", klidně ignorujte rady těch "blbců", co s vámi ztrácejí svůj čas...