Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nokia Lumia 520 pomoc s nastavením

Ahoj všem.
Vložil jsem novou simku s Mobil.cz-internet aktivní,na stránky se dostanu.
Po půl hodině lituji,že jsem tu věc dceři koupil.

Připojil jsem telefon k USB,nenainstaloval se mi RM -914 NOKIA LUMIA 520 driver,nevím kde ho vzít.

Založil jsem jí 10leté účet Microsoft,slouží k synchronizaci, stahování aplikací z obchodu a mnoha dalším službám.Když jsem jí chtěl stáhnout nějaký hry,vyfluslo to,že potřebuje povolení rodiče.Tak jsem si taky nerad založil účet Microsoft a když dám povolení napíše mi to
Účet Microsoft
Nepovedlo se nám přihlásit vás.
U vašeho účtu chybí celé jméno nebo datum narození. Přejděte na account.live.com a aktualizujte povinné informace. Pak to zkuste znovu.

Jméno i datum tam mám.

Dám aktualizovat telefon,napíše to chyba a nějaký čísla

Tak co to ku*va je?

Díky ale to nebudu dělat,pak to připojím,zjistím,že jsem si nepomohl a když to budu chtít vrátit,tak mě to nevemou,že jsem to rozdrbal.
Přijde mi,že si Microsoft myslí,že každej bude utíkat pro Win 8 na PC,aby mu vše fungovalo,to určitě.Jdu to vrátit,není normální,aby se uživatel mrdal s nějakýma driverama a softem.Přece mám vložit simku,zapnout,připojit k PC a hotovo a né tohle.Dva jiné telefony mě okamžitě po koupení dělají co mají a tenhle ne?Nefunguješ,tak půjdeš do prdele.Psal jsem i na dvě fora spešl-mobil a rady jsem se nedobral.Nicméně mi přijde úplně nepochopitelný,aby Win7 na PC nekomunikoval přes USB s Win 8 Phone,proč neudělá Microsoft,potažmo Nokia,lehce a jasně dostupnej driver.

Řešení,kdyby někdo potřeboval.
Mít nainstalované - http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-to/wp8/windo ws-phone-app-for-desktop?signin=true

Ovladace z Nokia Care Suite - http://www.softpedia.com/get/Mobile-Phone-Tools/No kia/Nokia-Care-Suite.shtml.

(32bit tak 64bit)

A na zaver take jeden dulezity ovladac(pokud bude jeste zlobit vykricnik),zkopirovat si ho kamkoliv a pak jej manualne pridat ve Spravci zarizeni.(V zip balicku je jak verze pro 32bit win tak pro 64bit win)

díky htcjirka na smartmania