Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nepříjemné bzučení LCD monitoru

Zdravím. Mám 2,5 roku starý monitor Samsung SyncMaster P2450. V poslední době se začalo za provozu projevovat nepříjemné pískání, nebo spíš bzučení. Frekvenci jsem odhadl na cca 500 Hz. Projevuje se to ať jde obraz z jakéhokoliv vstupu. Značí to nějakou konkrétní vadu, např. ve zdroji, která by byla opravitelná doma? Třeba výměna kondenzátorů apod. Díky.

Taky mám. Zkus změnit intenzitu podsvětlení, mě to nepíská při osvětlení 1-3 a 7-9 a píská při 4-6