Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde vymazat mezipamět DNS

CHtěl bych poprosit o radu, Už asi měsíc mi z ničeho nic , když dam opravit sitové připojení že nelze dokončit protože nejde vymazat mezipamět DNS a od té doby mam strašně pomalý PING, asi to bude souviset. Internet mame vic lidi v panelaku přes WiFi ale detaily nevím.

v nastaveni tcp ip je nastavene vsechno na automaticky. Viry nemam , projizdel jsem to nodem32 heuristickou analýzou a hloubkovou avast a nic. no nevím jestli je DNS nepodstatné ale prostě mi to vadí když něco nejde a 4 roky to normalně šlo. A to opravit dávam když se mi zda že net je hodně pomaly a podobně a vždy to zabralo.

Neodpovedal si preco davas opravit sietove pripojenie, v com bol problem, co sa s tym robilo predtym? Ani ze ci je to rychlejsie ked das ping priamo na IP adresu. Ak je to pomale aj tak mas tam nejaky spyware alebo nieco co vytazuje linku, alebo je problem u providera.
Pust na to nejaky antispyware, ad aware, apod.

Ak nepomoze ani restart tak mas asi dosahany subor tej DNS cache, alebo sa do toho nacpala nejaka breberka (ta cache je zaujimava pre breberky na presmerovanie stranok)
Neviem sa googlom dopatrat kde v XP je ten subor, pod W2k mal byt vo windows\system32\dns\cache.dns a da sa nahradit windows\system32\dns\Samples\cache.dns (predtym musis spustit net dns stop a potom net dns start).

... teoreticky mozno by pomohlo odstranenie sietoveho pripojenia z ovl.panelov alebo komplet sietovky zo spravcu zariadeni, a restart, mal by si Win nainstalovat nanovo ovladac plus sietove sluzby.

P.S. ak sa ti to stale periodicky kazi ze musis "opravovat pripojeni" tak mas asi s niecim problem - ram/disk/sietovka/breberky/cojaviemco.