Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kopie ram disku

Dobrý den.
Nevíte někdo jestli existuje nějaký program ,který mi zkopíruje nebo zazálohuje kompletní obsah operační paměti ,nebo ram disku v operační paměti na pevný disk.
Díky.

Stando,

tak by mě zajímalo, co máš na ramdisku za soubory, že chceš udělat jejich kopii na disk, když datový soubory to evidentně nejsou.

Zkus třeba program WinImage a udělej si obraz toho ramdisku a zazálohuj si ho do souboru na disk.

Pavel