BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
dvd ti hlasi ze pouzivas nekompatibilne media. chyba moze vzniknut ak napalovacka nespravne nakalibruje laser.
vyskusaj ine media ci ti robi s nimi tiez...ak hej tak potom reklamacia ale vzhladom na vek napalovacky je uz asi mimo zaruky.
CD media mi to vypaluje bez problémů. a do včera mi fungovala i DVD media.
jestli používáš přímé kopírování musíš použít také stejné média pozor na +R a -R, z plus na mínus přímá kopie nejde. Jestli je to vypalovačkou zkus nový firmware gsa_4163b.html