Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybrala jsem si dobře PC sestavu? AMD FX-8350/Radeon R9 270X/16 GB RAM/2TB SSHD

Opravdu se nenudím, jem potřebuji pc na práci s úpravou fotek, rychlé načítání internetu, office, sledování filmů na tv. Hraní snad ani ne. Ppokud ano, tak nic náročného. Bojím se ale, že pokud zajdu do obchodu, nebudou tam odborníci jako jsou zde. Šetřila jsem si a nechci koupit zajíce v pytli. Pro děkuji za každou dobrou radu. Když budu moci ušetřit, budu moc ráda. Děkuji...

no magnetický jsem měla ve starém pc jak žehličku a odešel mi i se všemy daty

To jsem ještě neviděl, aby v normální skříni měl disk nad 65°C...
Na tohle stačí třeba AMD APU do FM2(+), ale sestava je jasně "herní", takže jsem na vážkách, zda je to celé myšleno zcela vážně.

herní komponenty budou pracovat rychleji.

Asi tomu opravdu rozumí, elektrony lítají rychleji a radostněji...

Skříň, když to má být "kostka".
ASUS A88XM-PLUS
AMD A8-6500, nebo AMD Richland A10-6700T, Crucial Ballistix Tactical 8GB, Seasonic SS-360GP.
Chladič musí počítat s omezením na 100[mm] Noctua NH-L12, WD Caviar Blue EX
+ třeba na systém VelociRaptor 250GB

Sestavit to lze s jinou skříní, na platformě Intel, atd, atd...

Citace z czc: "...Výkonný čtyřjádrový 64bitový procesor s integrovaným grafickým čipem (AMD HD 8570D)..." Jen je třeba podotknout, že jde o dvoumodulový procesor. Podobně v případě Intelu do skt. 1155/1150 je na substrátu též integrována grafika a většinou aktivována. Pominu AMD FX CPU, Opterony a Xeony, to je mimo desktop do kanceláře.
AMD APU má oproti Intelu nižší výkon CPU na vlákno, ale daleko vyšší grafický výkon, dovoluji si tvrdit, že i ovladače jsou od AMD lepší a větší podporu HW akcelerace videa, Adobe flash i WebGL.