Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD

Zdravím mam problem so systemom ale aj asi s PC vadne disky alebo neviem nesiel mi ani zapnut pc tak som vsetko rozobral postupne pridaval procesor ramky atd az som dosiel na disky lokalny disk fungoval ale ako som pripojil druhy disk nejde ani zapnut tak som ho vybral mam pocit ze tam nieco aj skratovalo zapol som pc a len cierna obrazovka a cosi botoval a vypadol monitor stle to iste do kola v biose mam nastaveny ako 1 na botovanieaj load defaulz som skusal za rady vopred dakujem ;-)

Som na mobile, keby pisem s diakritykou tak by to dlho trvalo sata nejde jeden disk som mal na sata (D) a druhy ata (C) na C je system jednoducho zapnem pc naskoci meno zakladnej dosky potom cierna obrazovka zacne botovat _ _ _ a zachvilku obrazovka no signal a to iste do okola

Pokoušel jsem se to znovu a znovu číst. Podle všeho jde o desktopovou sestavu neznámé HW konfigurace a možná s dvěma fyzickými HDD, kde jste se hrabal jako smyslů zbavený.
A když jste se hrabal i v BIOSu, pak kdoví z jakého disku se vůbec snažíte zavádět os. Co předcházelo tomuto běsnění také není jasné.
Sehnat někoho, kdo tomu doopravdy rozumí, nebo holt servis.