Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s opravou windows 7

Dobrý den,

dnes se mi stal takový problém. Po včerejším užívání počítače jsem šel spát, ráno jsem se vzbudil a najednou mi vyběhla Oprava spouštění windows nebo něco v tom znění a také, že ta "oprava" nedokázala opravit danou chybu. Musím se přiznat, že jsem instalovat Bypass Surveys a bylo jich tolik, že už ani netuším kolik, samozřejmě .. Chceš bypass na surveys? Vyplň tuhle survey .. paradox.

Nu což bootoval jsem z CD/DVD instalační program Windows 7, po reinstalaci Windowsů se mi podařilo dostat do počítače.

Můj dotaz zní, může se to při příštím vypnutí počítače vrátit?

Děkuji
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

To mělo být na koho?

Zkuste hádat. Co je "lajk"? Sameček od Lajky?
Sežeňte administrátora a už na to nikdy nesahejte! Ani sameček od Lajky, ani laik nemá co administrovat operační systém, sem patří i instalace aplikačního software. Administrátor též neinstaluje vědomě malware!

Pokud si sám instaluješ blbosti a spyware typu Bypass Surveys, tak se nediv.
A pamatuj - surveys slouží pouze na tahání peněz; i kdybys to nakrásně obešel nebo udělal přesně to, co po Tobě chcou, stejně ten požadovaný soubor nestáhneš (nebo co to vlastně chceš), protože tam prostě není! Celé je to podvod!

Vrácím se zpět, jelikož problém nastal znovu!

Tímto jsem předpokládal, že jsi opět systém umrtvil bezhlavým instalováním Bypass Surveys. Že mezi původním a novým dotazem uběhl víc než měsíc, jsem si nevšiml.
Takže logicky následuje dotaz - co jsi instaloval, že sis zase umrtvil systém? V hlášce vidím něco o porušených registrech - nepoužíváš nějaký čistidla a tunidla typu CCleaner, TuneUp apod.?
Jinak můžeš zkusit tuhle radu. Taky můžeš zkusit najet do nouzáku a soustit obnovu systému k datu, kdy to fungovalo.

Jediné co jsem instaloval a kde mi vyjel příkazovej řádek, tak byla ta svině co odstraňuje zatracenej bing z chrome, bohužel už si nepamatuju jak se to jmenuje. Žádný blbosti jako CCleaner jsem nepoužil ani neinstaloval.

Bod obnovení nepomáhá, ani z 28.1

Díky za tamtu radu, pokusím se.

já mám identický problém,taky přeinstaluju notebook a časem se dostanu do stejné situace a rozhodně neistaluju žádné blbosti.. prostě zapnu notebook a zničehonic se objeví nástroj pro obnovu systému,ale nic neobnoví :((( jediná možnost je kompletně přeinstalovat a to je pořád dokola..

Nic nekupuj, stačí free verze antiviru (klidně i toho od MS), 1x za měsíc pro klid duše proskenovat SuperAntiSpywarem případně HiJackem a hlavně používat mozek.
Řadě lidí tady vydrží OS bez přeinstalace ve výborné kondici několik let a to mnnozí ani nepoužívají žádný antivir. Pokud ovšem vědomě instaluješ třeba cracknuté programy, lezeš na pochybné stránky s administrátorskými právy apod., tak Tě neochrání ani SuperHyperAntivir za tisíc dolarů.
Pochop, že Tvůj problém se nevyskytl sám od sebe, ale že jsi mu vydatně pomohl svým chováním u PC.

Aha, takže nová informace.
Sejvy z her se přece dají zálohovat, ne?
Co máš za sestavu? Nějak značkovej nebo skládanej? Jaký komponenty?
Všechny ovladače od výrobců HW nainstalovány? Začínáš ovladačem základní desky?

Můžeš otestovat HW:
RAM: MemTest86 nebo GoldMemory (stáhnout ISO -> vypálit -> nabootovat, nechat běžet více průchodů, ideálně přes noc)
HardDisk: zkontrolovat SMART (např. CrystalDiskInfo), pak test utilitou od výrobce (opět stáhnout ISO -> vypálit -> nabootovat)
Grafika: 3D Mark
CPU+stabilita: zátěžové testy (např. CPU StressTest, ...)

Neobjevují se náhlé restarty nebo modrá smrt? V prohlížeči událostí vše OK nebo se vyskytují chyby?

Hele, sestavu mám odtud z pc.poradna.net -> http://www.czc.cz/agrnaehad4jbs8bbg08rcjd6v5/sezna m

Zkusím otestovat, protože ten problém nastal znovu i po reinstalaci Windowsů, kdy to běželo do půlnoci v pohodě, až po tom, co jsem se zase vzbudil zapnul PC, tak šel v klidu, jen byl hrozně moc pomalej a chtělo to nějaký aktualizace (s čímž jsem počítal po reinstalaci Windows), ovšem po tom, co jsem ho vypnul už mi nenaběhnul, naopak zase naběhla ta tabulka, kterou jsem fotil.