Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktera z techto tiskaren je vyhodnejsi (ekonomicky)?

Zdravim,

product.jsp
Tahle tiskarna ma vsechy barvy zvlast po 5,5ml za 220,- jedna barva.

product.jsp
K tehle se ma zase 22ml cerne za 550,- a barevnou za 680,- jednotlive barvy jsou po 7ml.

Kterou tiskarnu by jste si vybrali vy z techto dvou? Neznate jinou (lepsi) multifunkcku do 2200, nez tyhle dve? Problem je v tom, ze ta MP160 se nevi kdy bude, Epsonka je dostupna hned.

Diky!
MaSo

Vysvětli kámošce že fotky kromě těch intimních se zasílají do droxy.cz vyjde to 4x levněji.Obsluhu toho offline klienta zvládla po poučení a přezkoušení i jedna zvlášť netalentovaná zákaznice.8-)

ja mam tiez lacne multifunkcne HP, na tlac dokumentov super, nezaschne ti farba, ale na farebne foto treba fakt drahsiu, ja som skoro nic farebne netlacil a predsa sa minula rychlo a aj kvalita, no nic moc.

k epsonom: nemusi to byt smerodajne, ale moji 3 znami mali uz v roznych cenach Epsony a vsetkym po 2-3 tyzdnoch nepouzivania zaschla farba a nic sa s tym nedalo robit, alebo sa daco pokazilo a slo na reklamaciu, teda ja mam tiez epsonfobiu :-D

ja mam na vyber z HP a canonu. Vuci HP mam averziu lebo ako uz tu bolo spominane..strasne male naplne a velmi chcu na tom zarobit...Paci sa mi Canon MP160 no ak ju ma niekto, ake su naklady na jej prevadzku ? Nizsie oproti ostatnym (napr HP (epsony vela zeru):).... resp oplati sa ovela viac investovat do multif. na domace pouzitie s oddelenymi zasobnikmi ?